Lokutus
Ego sum Lokutus flagellum dei

Web 2.0: Další level sociálních sítí
29.01.2007
buzz

Web 2.0 netřeba představovat. Tento buzzword se za poslední dva, tři roky uchytl příliš pevně na to, aby se našel někdo, kdo ho ještě nezná. Web 2.0 prošel za ta léta vývojem a v současnosti se dostal do fáze, kam směřují všechny projekty (většinou neúspěšně) – do objektivu velkých společností. Jakmile se nějaká buzzwords začnou skloňovat na velkých mezinárodních konferencích, dostává se jim poct nejvyšších. Pro vývojáře a obchodníky, propagujících tyto technologie je to něco jako svatý grál, neboť teď, právě teď, je možno na tom konečně začít rejžovat. Oprašují se staré vykopávky a dávají se jim nová cool jména, poplatná době i trendu.

Celý článek

fix_eolas.js verze 3
25.01.2007
Development

Když dgx na své latríně, která má dnes lehce přiklopený dekl, zveřejnil postup, kterak obejít nutnost ruční aktivace objektů, vložených do html stánky, potichu jsem zajásal. No, zajásal jsem sice o pár týdnů později, když jsem to opravdu potřeboval, ale to nic nemění na tom, že jsem se s nadšením vrhl na testování jedné intranetové aplikace. Vzápětí nastalo velké zklamání. Vůbec nic to nedělalo.

Celý článek

Sněží na druhou
24.01.2007
děs běs

Od včerejška se poměr viditelné silnice vůči viditelnému sněhu výrazně zmenšil. Viditelná silnice v podstatě zmizela. A silničáři jsou překvapeni velice, že sníh jim opět zasypal silnice.

Celý článek

Opakuj po mě: Miluji reklamy, ... Miluji reklamy
24.01.2007
socania

Socan je u mě každý, kdo mě přesvědčuje, že ví lépe, než já, co je pro mě dobré, nebo jak vlastně já vůbec přemýšlím. Socan je podle mě ten, kdo má na prdeli poupě, takže ví fšechno nejlíp.

Celý článek

About Lotus Notes
23.01.2007
Lotus Notes

So what happens when I type mismatch? – Damien Katz about 70 reasons Lotus Notes sucksCelý článek

Sněží
23.01.2007
děs běs

Tak nám začalo sněžit.

Celý článek