Lokutus
Ego sum Lokutus flagellum dei

Virtuální prsknutí a zamyšlení
23.02.2007
děs běs

Tak jsem se nám na čásek odmlčel. Důvod je prostý. Arthur Dent na mě virtuálně prsknul nějaký bacil, který mě složil. Tedy nejen mě, ale i Markétku.

Celý článek

Pokec o Lotus Notes a spol. na Živě.cz
12.02.2007
Lotus Notes

Jen ve zkratce: Na Živě vyšla diskuze o Lotus Notes a příbuzných platformách. Můžete se ptát René Zahradníka, kterého letmo znám a Tomáše Vávry, o kterém jsem nikdy neslyšel. Oba pánové z IBM. Prozatím to vypadá na standardní mlžení formou odpovíme obsáhle, ale nic konkrétního neřekneme. Přemýšlel jsem, že bych se zeptal na něco ohledně Hannoveru, ale nenapadlo mě nic, co by mi mohli zodpovědět k mé spokojenosti. Takže raději počkám, až vyjde ostrá verze. Pokec trvá do 14. února, takže pokud máte někdo zájem, směle do toho.


Co mě cvrnklo do LOB: Králové, královny, výška a rakovina
12.02.2007
jen tak

Tak jsem se nedávno víceméně nudil. A protože nebylo co dělat a byla velká přestávka, zabrousil jsem na českou wikipedii. Hned na úvodní stránce jsem si všiml odkazu na Václava II. a napadlo mě, že osvěžit si znalosti z dějepisu úrovně ZŠ není špatný nápad na zabití nudy.

Celý článek

Karel Svoboda a zmrdi kolem
4.02.2007
děs běs

Karel Svoboda zemřel. Prý vlastní rukou a vlastní zbraní ve vlastní vile. Je to smutné, ale stává se to. Ovšem to, co nastalo poté se tak běžně nestává.

Celý článek

Vadí - nevadí: Poštovní databáze v Lotus Notes
2.02.2007
Lotus Notes

Poštovní databáze je těžištěm celé groupwarové platformy IBM Lotus Notes/Domino. A proto se v prvním díle seriálu hry na vadí – nevadí zaměřím na ni.Celý článek