Lokutus
Ego sum Lokutus flagellum dei

Státní ekologický zájem
31.03.2007
po-vzdech

Při takzvaných vládních ekologických krocích se už musí člověk smát. Já si prostě nemůžu pomoci, ale některé šplechty mě nutně baví.

Celý článek

Bolševizace společnosti dříve a dnes, aneb nadané děti stále sucks, ale už ne tolik
28.03.2007
socania

Bolševici a inteligence se nikdy nesnesli. Svého času museli bolševici zavírat inteligentní lidi do lágrů, popř. je rovnou popravovat, aby jim nekecali do světlých zítřků. Dnešní bolševici (rudí i oranžoví) nejsou jiní. Jen na to jdou trochu od lesa, protože si už jednou naběhli na vidle a neradi by to opakovali.Celý článek

To je SOdA
27.03.2007
buzz


Tak tohle musím zalinkovat. Už jen pro tu druhou větu: SOA je jedním z největších buzzwordů posledních let.
Roman Pichlík se obul do dalšího buzz pojmu - SOA. Aneb, jak již naznačil Arthur Dent, kdysi lidé vytvářeli služby, aniž by k tomu, co dělají, potřebovali nějaké speciální označení.
A proto se ptám, opravdu již internet dospěl do stádia, kdy je potřeba všechno oštítkovat a zaškatulkovat, aby i blbci měli přehled?

Zelení se stávají hrozbou
25.03.2007
socania

Jedním ze znaků počínající autoritářské společnosti je heslo: "Kdo nejde s námi, jde proti nám". Po shlédnutí exhibice Martina Bursíka v dnešních Otázkách musím uznat, že obavy ze směru, kterým míří politika EU jsou namístě.

Celý článek

Lotus Notes Sucks - opravdu vždy?
22.03.2007
Lotus Notes

Je tu něco, k čemu jsem se chystal už delší dobu. Web http://lotusnotessucks.4t.com/ zná jistě spousta lidí. Lidé, znalí platformy do hloubky nad tím mávají rukou a zcela oprávněně prohlašují, že se to může líbit jen BFU. A mají pravdu. BFU se to skutečně líbí.

Celý článek

Winterthur sucks
21.03.2007
děs běs

Mám životní pojištění.... No dobře, mám jich víc. Jedno mám od mámy, jedno od bývalého zaměstnavatele, no a jedno sám od sebe. Řeč bude o tom posledním.Celý článek

Šklíbáci v autobusu
21.03.2007
děs běs

Znáte takovou tu situaci, kdy jedete do práce autobusem, do kterého se nahrne třída školou povinných dětí? Tak takovou situaci zažívám na své trase Florenc – Malešice v autobusu 133 dost často.

Celý článek

Web 2.0 vyhubí dinosaury
21.03.2007
po-vzdech

Všichni o tom mluví, všichni to řeší. Není to AdSense, ani Paroubek, co je to?
No jasně! Je to Web 2.0. A já zjišťuji, že jsem totálně OUT (zásadně velkým písmem).Celý článek

Nakupuji hranolky
17.03.2007
děs běs

Chodíte nakupovat? A co? Baví vás to?Celý článek

Pracovní týden
15.03.2007
jen tak

Pracovní týden, neboli dny od pondělí do pátku, všichni jistě dobře znají. Ale vyhovuje to někomu? Je někdo v práci spokojený 5 dní po sobě?Celý článek

Spam roku
12.03.2007
jen tak

Přišel mi bezva spam.

Celý článek

Stream.cz - Co s tím?
8.03.2007
buzz

Bude se to někomu líbit? Ale jistěže. Třeba mě. A teď pozor. Nejsem frikulín. Ani ichtyl. Přesto se mi Stream.cz líbí. Proč? Vysvětlení je nasnadě.Celý článek