Lokutus
Ego sum Lokutus flagellum dei

Na louce u lesa
30.04.2007
jen tak

1335 ZULU
Louka u lesa
783 metrů severovýchodně od chalupy


Celý článek

Nový Prostor... prostor pro hlupáky
27.04.2007
děs běs

Tak jsem si dnes poránu zase hnul žlučí. V novém Novém Prostoru jsou dva články, které mě opravdu nadzvedly.

Celý článek

Vafraný vuby
26.04.2007
děs běs

Já jsem takovej debil. Trpím. A jen proto, že jsem debil.

Celý článek

Sním či bdím???
24.04.2007
údiv

O cikánech a aktivistech, jejich problémech a řešení těch problémů se napsalo mnoho. A já se pomalu začal smiřovat s tím, že aktivisté jsou mimozemšťané, kteří v převleku za lidi plánují rozbít majoritní společnost a až se tady budeme plácat v milionech rozdrobených problémů, provedou invazi, nebo co. Zatím to tak doposud vypadalo. Potkám aktivistu, ten na mě vychrlí spoustu požadavků, co jako já a všichni ostatní máme udělat a jak se máme omezit, abychom splnili jeho podmínky, ale sám nehne ani prstem, aby šel příkladem. A to až dodnes.

Celý článek

Jsem vařil, no...
22.04.2007
jen tak

Markétka měla narozky a já se rozhodl jí nějaký čásek dělat radost. Je totiž nesmírně trapné strčit ženě k narozeninám koště, bonboniéru a nějaký pseudodar, jako třeba šálu, ponožky, nebo zlaté naušnice. Dárky se dávají na vánoce, ... no a vlastně po celý rok. Kdežto narozeniny, potažmo pětadvacetiny (neboli čtvrtstoletí) se slaví pokaždé jen jednou za život. Je to zcela výjimečná událost a nelze ji smáznout nějakou trivialitou, pusou a pak se vrátit k rozečteným novinám a dělat jakoby nic.Celý článek

Ekos a realita
18.04.2007
děs běs

Ekologisté mají posunuté vnímání reality. Zase jsem se o tom na Aktuálně přesvědčil při pročítání on-line diskuze s Janem Beránkem.

Celý článek

Kdo je elita a kdo jsou jelita
16.04.2007
buzz

Pryč jsou ty časy, kdy někteří psali o celebritě internetu (proniň Vinte, je to sice divné, ale ty to fakt nejsi) a dělali s ní rozhovory. Pryč jsou doby prvních blogwaves, Denisy Kera a jejích velmi užitečných výzkumů fenoménu blogu. Dnes je doba elit.

Celý článek

Regulace, regulace
13.04.2007
socania


Bruselská Duma oznámila záměr, který posunuje Svaz Evropských Socialistických Republik blíže ke světlým zítřkům. Její vrcholoví představitelé mají problém. Vzhledem ke vzdálenosti od svých domovů volají svým manželkám a dětem přes roaming, což ubírá z jejich kapsy nemalé prostředky, které pak chybí jinde. Manželky si pak třeba nemohou koupit nový kožich a chudáčci děti nedostanou nového plejstejšna pod stromeček. Duma se tedy rozhodla, že poplatky evropským operátorům za volání přes roaming jsou nemorální a tak je zreguluje. Je tobré vědět, že o nás soudruzi z Bruselu pečují.

Cancer Research
8.04.2007
jen tak

Při prozkoumávání naprosto zbytečné ajaxové aplikace clickclickclick.com a hlavně jejího ještě zbytečnějšího "API" jsem si vzpomněl (asi asociace, či co) na jednu zajímavou a pro změnu nesmírně užitečnou utilitku, kterou jsem používal před lety a pak jsem na ní jednoduše zapomněl.Celý článek

Tokio Hotel a nahá Radana Chuja (aktualizováno)
5.04.2007
jen tak

V předchozí anketě jste si napsali o Tokio Hotel. Tak tady to je.

Celý článek

Můj Nahaláč
5.04.2007
jen tak

Tak já se tedy také připojuji k nahaláčovi, a to touto neznámou modelkou. Enjoy...
P.S. Pokud nic nevidíte, nezoufejte. Stačí zmáčknout CTRL+F5.
P.P.S. Hledejte v oblasti Altnera.
P.P.P.S. Má někdo hezčí rožek?

Další level spamu
3.04.2007
jen tak

Začal chodit nový druh spamu. Žádné obrázky, žádné zbytečné řeči, žádné obezličky. Spammeř našli v podstatě neprůstřelnou metodu. Krátké zprávy o osmi-desíti nicneříkajících slovech a odkaz na ImageShack, kde je obrázek s příslušnou zprávou.

jaderaven replies Page items Posts
http://img444.imageshack.us/my.php?image=udnm5.jpg
short troubles funniest thing

Na to se nedá nic namítnou, co? Existuje proti tomu nějaká obrana? Jak naučit spamfiltr likvidovat takovéto zprávy, které jsou podobné 90% e-mailové komunikace?